Лама Оле Нідал

Лама Оле Нідал та його дружина Ханна стали першими західними учнями Його Святості 16-го Ґ’ялви Кармапи. Наприкінці 60-х під час медового місяця у Непалі вони зустріли “царя” йогів Тибету – Його Святість 16-го Кармапу Ранджунга Рігпе Дордже. Ця зустріч радикально змінила їхнє життя. Після кількох років навчання у Гімалаях, за дорученням Й.С. Кармапи Оле та Ханна почали засновувати центри медитації по всьому світу, відкриваючи буддизм Ваджраяни Заходу.

Оле Нідал – унікальна особистість, єдиний, хто проводить 360 днів на рік, мандруючи навколо світу вже понад 25 років. Його розклад – це майже щодня у новому місті. Він долає кордони – географічні, культурні, психологічні, – відкриваючи орієнтовані на зовнішній добробут уми Заходу глибокій внутрішній мудрості Сходу.

Майстер медитації, Лама Оле Нідал приносить тисячам людей можливість реалізувати споконвічно властивий їм потенціал, стан поза страхами та надіями, поза умовностями та обмеженнями. У процесі безперервного спілкування зі своїми учнями, Лама Оле вчить шляху та цілі Буддизму Діамантового Шляху традиції Карма Каг’ю та вищому погляду Великої Печаті. Його невимушена свіжість у всьому передає враження про те, чого може досягти кожен, спираючись на простір свого розуму.