Про центр

Буддійський центр школи Карма Каг’ю в Харкові

Харківський Буддійський Центр було зареєстровано у 1992 році після того, як Лама Оле вперше приїхав до нашого міста. За перші 8 років  існування центру його адреса змінювалася 4 рази — на той час центр перебував у квартирах друзів.

Починаючи з 16 грудня 2000 року і до сьогодні, Буддійський Центр знаходиться у просторому приватному будинку за адресою вул. Мар’ївська (колишня Котовського), буд. 46. Для того, щоб нова будівля центру стала такою, якою вона є зараз, потрібно було докласти багато зусиль. Благословення Лами, щедрість наших друзів, наполеглива робота всіх практикуючих призвели до того, що цегляна коробка без вікон і дверей всього за три роки перетворилася на чудовий буддійський центр площею близько 500 квадратних метрів з великою гомпою, бібліотекою, кухнею, гостьовою та іншими численними зручностями.

Окрім щоденних медитацій, Харківський Буддійський Центр регулярно проводить громадські заходи: публічні лекції, презентації книг наших вчителів у бібліотеках міста, дні відчинених дверей. У центрі функціонує бібліотека, що містить велику кількість книг та відеоматеріалів.